Wydawnictwo Bezdroża


Od 20. lat na każdym OSOTT a od 11. lat na każdych Travenaliach funkcjonuje księgarnia wydawnictwa Bezdroża. Nie mogło jej także zabraknąć i w tym (2020) roku, chociaż tym razem wirtualnie. A okazja jest nie byle jaka. 20 lat temu powstał pierwszy przewodnik naszego wydawnictwa, który zaprezentowaliśmy na OSOTT., ponieważ nasi założyciele pierwsze prezentacje wyprawowe przedstawiali właśnie w czasie OSOTT-ów a publikowali pierwsze relacje w książkach „Przez świat”. Tyle lat jesteśmy z Wami.
Od tamtego czasu wiele się zmieniło: wydawnictwo się rozrosło, powiększył się nasz zespół, a także grono autorów i partnerów. Znacznie wzrosła liczba wydawanych przewodników i książek podróżniczych, zyskaliśmy renomę.
A tak mówią o nas podróżnicy >>>

Niezmiennie dzielimy się z Wami pasją podróży, sportu, odkrywania świata, miejsc, ludzi. Podróżnicy, kulturoznawcy, etnografowie, naukowcy, sportowcy, wyczynowcy - eksploratorzy. To oni opowiadają nam o odległych zakątkach, ciekawostkach kulturowych, pokazują, że można przekraczać granice własnych możliwości. Rozbudzają naszą wyobraźnię i chęć do odkrywania. Bez nich nie powstałby żaden przewodnik.

Zapraszamy więc do naszej księgarni: http://www.bezdroza.pl